Anna Karenina

Anna Karenina online kijken

★ 6.7 2012 129 min DramaRomantiekHistorisch

Anna Karenina (2012) — Drama, Romantiek, Historisch. Kijk Anna Karenina online op IPTV Register in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Trailer bekijken

Waar gaat Anna Karenina over?

Het verhaal speelt zich af in de high society van het 19e-eeuwse Rusland, en verkent de mogelijkheid tot liefde die door het menselijk hart stroomt, van de passie tussen twee mensen die overspel plegen tot de band tussen een moeder en haar kinderen. Wanneer Anna Karenina haar geluk met haar man Alexei in vraag stelt en hopeloos verliefd wordt op de jonge graaf Vronski, zal dit grote veranderingen teweegbrengen in haar familie, vriendenkring en de gemeenschap.

Genres
Drama, Romantiek, Historisch
Uitgebracht
2012-09-06
Regisseur
Joe Wright
Beoordeling
★ 6.7 / 10

Hoofdrolspelers

  • Keira Knightley Anna Karenina
  • Jude Law Karenin
  • Aaron Taylor-Johnson Vronsky
  • Matthew Macfadyen Oblonsky
  • Eric MacLennan Matvey
  • Kelly Macdonald Dolly

Hoe Anna Karenina te kijken op IPTV Register

Anna Karenina kijken op IPTV Register kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Anna Karenina in 4K bij IPTV Register — ontdek premium IPTV dienst of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Anna Karenina kijken

Wacht niet op de releasedatum — IPTV Register heeft Anna Karenina al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.