DOSA CINTA

DOSA CINTA online kijken

2024 1 Seizoenen

DOSA CINTA (2024) — . Kijk DOSA CINTA online op IPTV Register in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Waar gaat DOSA CINTA over?

The iQIYI Original drama series, Dosa Cinta follows Adylea (played by Rita Nadira), a college girl on a mission to uncover the dark secret that caused her older sister, Kay (played by Ezzaty Abdullah), to commit suicide six years ago. Adylea then meets the owner of a resort in Langkawi, Mediha (played by Tiz Zaqyah), the wife of Erhad - the perfect man in her eyes. Through this meeting, can Adylea avenge Kesumat's death in order to protect her older sister?

Nieuwste aflevering

S1 · Aflevering 8 — DOSA CINTA EP8 · 2025-01-01

Eerste uitzending
2024-11-13

Hoofdrolspelers

  • Rita Nadira
  • Tiz Zaqyah
  • Ikmal Amry
  • Azlee Khairi

Hoe DOSA CINTA te kijken op IPTV Register

DOSA CINTA kijken op IPTV Register kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk DOSA CINTA in 4K bij IPTV Register — ontdek premium IPTV dienst of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met DOSA CINTA kijken

Wacht niet op de releasedatum — IPTV Register heeft DOSA CINTA al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.